Tvořivá kavárna Tvoje dílna

Kavárna, kde najdete naši kávu. Naši kávu zde ochutnáte jak v podobě espressa a nápojů z něj vycházejících tak i v lahodné podobě kávy připravené filtrovanou formou. Jedna káva a tak rozdílné chutě, měli jste již možnost této zkoušky? 

Kávu od nás zde máte možnost i zakoupit a využít tak té jedinéčné možnosti " očuchat" tu co bude ta pravá :-)

V kavárně Tvoje dílna navíc najdete domácí dezerty, potěšení z tvoření, semestrální kurzy, možnost pořádat narozeninové oslavy a především místo pro relaxaci a nutnost užít si každý okamžik.


O NÁS
O nás

 

Jsme rodinná pražírna kávy, která byla založena z velkého nadšení pro kvalitní kávu. Naším cílem je přenést naše nadšení na vás a dodávat vám čerstvě praženou kávu, s kterou budou vaše chvíle odpočinku příjemnější a provoní váš byt, dům, kancelář nezaměnitelnou vůní.

Nabízíme:

Pro zpříjemnění vašich chvil  několik druhů čerstvě pražených káv, které, pokud si to budete přát, nameleme podle způsobu přípravy kávy a zabalíme tak, aby káva ztratila co nejméně ze svého aroma.

Pro vaši bezstarostnost nabízíme kávové předplatné, aby jste nemuseli stále myslet nato zda-li máte dostatek vaší oblíbené kávy.

Chcete-li darovat naši kávu jako dárek, rádi vám ji dárkově zabalíme. Pokud nevíte jaká káva by vaším blízkým chutnala využijte náš originální dárkový poukaz na nákup našich káv.

NWY0O