Tvořivá kavárna Tvoje dílna

Kavárna, kde najdete naši kávu. Naši kávu zde ochutnáte jak v podobě espressa a nápojů z něj vycházejících tak i v lahodné podobě kávy připravené filtrovanou formou. Jedna káva a tak rozdílné chutě, měli jste již možnost této zkoušky? 

Kávu od nás zde máte možnost i zakoupit a využít tak té jedinéčné možnosti " očuchat" tu co bude ta pravá :-)

V kavárně Tvoje dílna navíc najdete domácí dezerty, potěšení z tvoření, semestrální kurzy, možnost pořádat narozeninové oslavy a především místo pro relaxaci a nutnost užít si každý okamžik.


Úvod » Kávové předplatné

Kávové předplatné

O vše se postaráme my.

Vždy budete mít v zásobě čerstvě upraženou kávu. A navíc starosti s výběrem kávy bereme na sebe a doručíme vám kávu dle našeho výběru a aktuální nabídky. Náš pražič Pája vám vybere jen to nejlepší co je právě na skladě:-)

 

Jak to funguje?

Jedna objednávka a každý měsíc máte čerstvou kávu u vás doma.

 Bez starostí zda-li vám uteče nejnovější nabídka nebo jestli kávu včas objednáte. Jednou za měsíc, vždy v den objednávky odešleme kávu přímo k vám.


Řadit podle 
Výrobce  

BEZ STAROSTÍ
na 3 měsíce
Bez starostí na 3 měsíce Každý měsíc 400g balíček námi vybrané čerstvě pražené kávy. Navíc s degustačnim vzorkem, pouze pro kávové předplatitele. Zasílané automaticky vždy v den objednávky(mimo víkendu a svátku).
cena 1 100 Kč

BEZ STAROSTÍ
Doprava zdarma


BEZ STAROSTÍ
na 6 měsíců
Bez starostí na 6 měsíců  Každý měsíc 400g balíček námi vybrané čerstvě pražené kávy. Navíc s degustačním vzorkem, pouze pro kávové předplatitele. Zasílané automaticky vždy v den objednávky(mimo víkendu a svátku).
cena 2 100 Kč

BEZ STAROSTÍ
Doprava zdarma

NmYxMjU